manidypiiny hydrochloran
HiszpaniaLeki zawierające tę substancję czynną
-
Stosuje się go w celu leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego pierwotnego łagodnego do umiarkowanego).
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Chiesi Espana S.A.U.
-
Stosuje się go w celu leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego pierwotnego łagodnego do umiarkowanego).
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Chiesi Espana S.A.U.
-
Stosuje się go w leczeniu podwyższonego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego) u pacjentów, u których ciśnienie nie jest odpowiednio kontrolowane przy użyciu wyłącznie delaprilu lub manidypiny.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie delaprylu chlorowodór 30,0 mg manidypiiny hydrochloran 10,0 mg Producent: Promedica S.R.L.
-
Lek stosuje się w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia tętniczego samoistnego (podwyższonego ciśnienia tętniczego). Działa on poprzez rozluźnianie naczyń krwionośnych, co prowadzi do obniżenia ciśnienia.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Teva Pharma S.L.U.
-
Stosuje się w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego łagodnego do umiarkowanego).
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Aurovitas Spain, S.A.U.
-
Stosuje się go w celu leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego pierwotnego łagodnego do umiarkowanego).
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Laboratorios Cinfa S.A.
-
Stosuje się go w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego pierwotnego łagodnego do umiarkowanego).
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Laboratorios Cinfa S.A.
-
Stosuje się w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia tętniczego samoistnego.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Kern Pharma S.L.
-
Stosuje się w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia tętniczego samoistnego.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Kern Pharma S.L.
-
Stosuje się w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia tętniczego samoistnego.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Laboratorios Normon S.A.
-
Stosuje się w leczeniu nadciśnienia tętniczego pierwotnego o łagodnym do umiarkowanego nasileniu.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Laboratorios Normon S.A.
-
Stosuje się go w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia tętniczego samoistnego (podwyższonego ciśnienia tętniczego). Działa poprzez rozluźnianie naczyń krwionośnych, co prowadzi do obniżenia ciśnienia.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Teva Pharma S.L.U.
-
Stosuje się w leczeniu nadciśnienia tętniczego samoistnego (wysokiego ciśnienia krwi) o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu; lek działa poprzez rozluźnianie naczyń krwionośnych, co prowadzi do obniżenia ciśnienia.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Viatris Limited
-
Stosuje się go w leczeniu nadciśnienia tętniczego samoistnego (wysokiego ciśnienia krwi) o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu, poprzez rozluźnianie naczyń krwionośnych.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Viatris Limited
-
Stosuje się w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia tętniczego samoistnego.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 10 mg Producent: Industria Quimica Y Farmaceutica Vir S.A.
-
Stosuje się w leczeniu nadciśnienia tętniczego pierwotnego o łagodnym do umiarkowanego nasileniu.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Industria Quimica Y Farmaceutica Vir S.A.
-
Stosuje się go w celu leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego łagodnego do umiarkowanego).
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie manidypiiny hydrochloran 20 mg Producent: Aurovitas Spain, S.A.U.
-
Stosuje się go w celu leczenia podwyższonego ciśnienia tętniczego (nadciśnienia tętniczego) u pacjentów, u których ciśnienie nie jest odpowiednio kontrolowane przy stosowaniu wyłącznie delaprilu lub manidypiny.
Postać: tabletki
Substancja czynna Dawkowanie delaprylu chlorowodór 30,0 mg manidypiiny hydrochloran 10,0 mg Producent: Chiesi Espana S.A.U.