цефтриаксон натрію
ІспаніяПрепарати з цією діючою речовиною
-
Ceftriaxona — це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, вуха, мозку (менінгіт), черевної порожнини, сечовивідних шляхів, кісток, шкіри, крові та серця. Він також застосовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма та для профілактики інфекцій під час хірургічних операцій.
Форма: порошок для приготування розчину для інфузії
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 2,40 г Виробник: Лабораторіос Нормон С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, нирок, кісток, суглобів, шкіри, крові, серця та мозку (менінгіт). Його також використовують для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма, інфекцій у людей з низьким рівнем лейкоцитів та для профілактики інфекцій перед хірургічним втручанням.
Форма: порошок для розчину для ін'єкцій та інфузій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 1.193 г Виробник: Цілу Фарма Спейн С.Л.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій у дорослих і дітей, таких як інфекції легень, середнього вуха, крові, серця, шкіри, сечовивідних шляхів, кісток, суглобів, черевної порожнини та мозку (менінгіт). Його також використовують для лікування хвороби Лайма, інфекцій, що передаються статевим шляхом (гонорея та сифіліс), для профілактики інфекцій під час хірургічних операцій та для лікування лихоманки у пацієнтів з низьким рівнем лейкоцитів.
Форма: порошок для розчину для ін'єкцій та інфузій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 2.386 г Виробник: Цілу Фарма Спейн С.Л.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, середнього вуха, мозку (менінгіт), черевної порожнини, сечовивідних шляхів, кісток, шкіри, крові, серця та деяких інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Форма: порошок і розчинник для розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 1,20 г гідрохлорид лідокаїну моногідрат 35 мг Виробник: Лабораторіос Нормон С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, кісток, шкіри, крові, серця та мозку (менінгіт). Він також використовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма та для профілактики інфекцій під час хірургічних операцій.
Форма: порошок і розчинник для розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 1,20 г Виробник: Лабораторіос Нормон С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, кісток, шкіри, крові, серця та менінгіту. Його також можна використовувати для лікування хвороби Лайма, інфекцій, що передаються статевим шляхом (гонорея та сифіліс), або для профілактики інфекцій під час хірургічного втручання.
Форма: порошок і розчинник для розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 301 мг гідрохлорид лідокаїну моногідрат 20 мг Виробник: Лабораторіос Нормон С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, середнього вуха, мозку (менінгіт), сечовивідних шляхів, кісток, крові, серця, шкіри та суглобів. Він також використовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма та для профілактики інфекцій під час хірургічних операцій.
Форма: порошок і розчинник для розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 602 мг гідрохлорид лідокаїну моногідрат 20 мг Виробник: Лабораторіос Нормон С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій головного мозку (менінгіт), легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, нирок, кісток, суглобів, шкіри, крові та серця. Він також застосовується при інфекціях, що передаються статевим шляхом (гонорея та сифіліс), лихоманці внаслідок бактеріальних інфекцій у пацієнтів з низьким рівнем лейкоцитів, інфекціях грудної клітки у дорослих із хронічним бронхітом, хворобі Лайма та для профілактики інфекцій під час хірургічних операцій.
Форма: порошок і розчинник для розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 602 мг Виробник: Лабораторіос Нормон С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій у дорослих і дітей, таких як інфекції легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, кісток, шкіри, крові, серця та мозку (менінгіт). Він також використовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма, інфекцій у людей з низьким рівнем лейкоцитів та для профілактики інфекцій перед хірургічним втручанням.
Форма: порошок для розчину для ін'єкцій та інфузій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 1080 мг Виробник: Лабораторіо Рейг Хофре, С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, нирок, кісток, суглобів, шкіри, крові, серця та мозку (менінгіт). Він також використовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма, інфекцій у людей з низьким рівнем лейкоцитів та для профілактики інфекцій перед хірургічним втручанням.
Форма: порошок для приготування розчину для інфузії
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 2,40 г Виробник: Лабораторіо Рейг Хофре, С.А.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій головного мозку (менінгіт), легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, нирок, кісток, суглобів, шкіри, крові та серця. Він також застосовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма, інфекцій у дорослих із хронічним бронхітом та для профілактики інфекцій перед хірургічним втручанням.
Форма: порошок і розчинник для розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 1 г Виробник: Фрезеніус Кабі Еспанья, С.А.У.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій, таких як інфекції головного мозку (менінгіт), легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, нирок, кісток, суглобів, шкіри, крові та серця. Він також застосовується для лікування гонореї, сифілісу, хвороби Лайма та для профілактики інфекцій перед хірургічним втручанням.
Форма: порошок для приготування розчину для ін'єкцій
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 1 г Виробник: Фрезеніус Кабі Еспанья, С.А.У.
-
Це антибіотик, який використовується для лікування різних бактеріальних інфекцій у дорослих і дітей, таких як інфекції головного мозку (менінгіт), легень, середнього вуха, черевної порожнини, сечовивідних шляхів, нирок, кісток, суглобів, шкіри, крові та серця. Він також застосовується при гонореї, сифілісі, хворобі Лайма та для профілактики інфекцій під час хірургічних операцій.
Форма: порошок для приготування розчину для інфузії
Діюча речовина Дозування цефтриаксон натрію 2 г Виробник: Фрезеніус Кабі Еспанья, С.А.У.