kwas ibandronowy
HiszpaniaLeki zawierające tę substancję czynną
-
Stosuje się go w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga on odwrócić proces utraty kości i zwiększyć masę kostną, co może zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Atnahs Pharma Netherlands Bv.
-
Stosuje się u dorosłych pacjentów z rakiem piersi, który rozprzestrzenił się na kości (przerzuty do kości), aby pomóc zapobiegać złamaniom i innym problemom kostnym, które mogłyby wymagać interwencji chirurgicznej lub radioterapii.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 50 mg Producent: Atnahs Pharma Netherlands Bv.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie masy kostnej i może zmniejszać ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150,00 mg Producent: Laboratorios Alter S.A.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga odwrócić utratę kości i zwiększyć masę kostną, co może zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Laboratorios Cinfa S.A.
-
Lek ten jest przepisywany w celu leczenia osteoporozy u osób z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie kości i zwiększać ich masę, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Kern Pharma S.L.
-
Stosuje się go w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań, pomagając w odwróceniu utraty masy kostnej i zmniejszając ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Laboratorios Normon S.A.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie kości i zwiększać masę kostną, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 168,79 mg Producent: Neuraxpharm Spain S.L.U.
-
Stosuje się go w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań, pomagając w odwróceniu utraty masy kostnej i zmniejszając ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Teva Pharma S.L.U.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie kości i może zwiększać masę kostną.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Sandoz Farmaceutica S.A.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie masy kostnej i może ją zwiększać, co pomaga zmniejszyć ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Laboratorio Stada S.L.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań, co pomaga zapobiegać utracie masy kostnej i zmniejszać ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Tarbis Farma S.L.
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie masy kostnej i może zmniejszać ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Tecnimede Espana Industria Farmaceutica S.A.
-
Stosuje się go w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie masy kostnej i może zmniejszać ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Viatris Limited
-
Stosuje się w leczeniu osteoporozy pomenopauzalnej u kobiet z podwyższonym ryzykiem złamań. Pomaga zapobiegać utracie masy kostnej i może zmniejszać ryzyko złamań kręgów.
Postać: tabletki, powlekane filmem
Substancja czynna Dawkowanie kwas ibandronowy 150 mg Producent: Industria Quimica Y Farmaceutica Vir S.A.